کاربران آیفون x نمی‌توانند به تماس‌ها پاسخ دهند + چاپ اسکناس ۵ هزار ریالی متوقف نشده است – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

خبرگزاری مهر: برخی کاربران آیفون ایکس گزارش داده اند نمایشگر این دستگاه هنگام پاسخ به تماس ورودی برای چند ثانیه غیر فعال می شود
البته به نظر نمی رسد این اختلال تاثیری بر فروش آیفون ایکس داشته باشد. 

شکایات از این ایراد از ماه دسامبر آغاز شد اما تا به حال نیز ادامه داشته است. از سوی دیگر دلیل این ایراد مشخص نیست و راه حل های معمول مانند ریبوت(reboot) نیز آن را برطرف نمی کند. همچنین هنوز میزان فراگیر بودن این  مشکل نیز مشخص نشده است.

به گزارش انگجت، هرچند مشکلات اولیه آیفون ایکس برطرف شده اما مشکلات دیگری برای صاحبان این موبایل به وجود آمده که به نظر می رسد بسیار جدی باشد.  

خبرگزاری مهر: برخی کاربران آیفون ایکس گزارش داده اند نمایشگر این دستگاه هنگام پاسخ به تماس ورودی برای چند ثانیه غیر فعال می شود. از سوی دیگر راه حل های معمول نیز این مشکل را برطرف نکرده است.
درهمین راستا برخی کاربران گزارش داده اند نمایشگر لمسی آیفون ایکس هنگام پاسخ به تماس ورودی، برای چند ثانیه غیر فعال می شود. به این ترتیب کاربر نمی تواند به تماس پاسخ دهد یا شماره و نام تماس گیرنده را ببیند.

درهمین راستا اپل در جوابیه ای ایمیلی اعلام کرده مشغول بررسی گزارش ها در این باره است.

——————-

خبرگزاری ایرنا: با وجود آنکه بانک مرکزی امسال قصد داشت چاپ اسکناس ۵ هزار ریالی را متوقف و سکه را جایگزین آن کند، اجرای این برنامه متوقف شد

با این حال پیگیری از بانک مرکزی نشان می دهد که بانک مرکزی از توقف انتشار این اسکناس منصرف شده است؛ مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی در این پیوند به ایرنا گفت که علت انصراف از این کار، تقاضا و استقبال مردم از این اسکناس ها بوده است که بویژه در اعیاد اسلامی کاربرد بسیار دارد.

این در حالی است که هفته گذشته بانک مرکزی به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس بورس در ایران این سکه را ضرب و روانه بازار کرد.

وی گفته بود که اسکناس های ۵ هزار ریالی که اکنون به بازار عرضه می شوند، مربوط به چاپ گذشته هستند و موجودی آنها تا پایان امسال متوقف می شود تا به ازای آن سکه ۵ هزار ریالی ضرب شود.

مسعود رحیمی همچنین گفت که سکه های ۵ هزار ریالی ضرب شده چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفته است.

خبرگزاری ایرنا: با وجود آنکه بانک مرکزی امسال قصد داشت چاپ اسکناس ۵ هزار ریالی را متوقف و سکه را جایگزین آن کند، اجرای این برنامه متوقف شد.

شهریور ماه امسال بود که مسعود رحیمی مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی از تصمیم این بانک در این زمینه خبر داد و گفت: که انتشار اسکناس ۵۰۰ تومانی (۵ هزار ریالی) دیگر در دستور کار بانک مرکزی نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *