همه بُردهای پرگل استقلال با شفر + درآمد هنگفت نیمار از شبکه‌های اجتماعی – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

وبسایت نود: استقلالِ شفر در بازی با سپیدرود ششمین برد پرگل‌اش را هم تجربه کرد. استقلال در این مسابقه با سه گل، سپیدرود را در هم کوبید و موقتا به رتبه پنجم رسید
هفته ۱۷: استقلال‌خوزستان ۰-۳ استقلال

هفته ۱۵: استقلال ۳-۰ سپاهان

هفته ۲۳: استقلال ۳-۰ سپیدرود

هفته ۱۶: استقلال ۴-۰ نفت آبادان

هفته ۲۱: استقلال ۴-۰ پارس‌جنوبی‌جم

وبسایت نود: استقلالِ شفر در بازی با سپیدرود ششمین برد پرگل‌اش را هم تجربه کرد. استقلال در این مسابقه با سه گل، سپیدرود را در هم کوبید و موقتا به رتبه پنجم رسید. شفر از زمانی که آمده استقلال را حداقل در دیدارهای خانگی متحول کرده و آبی‌ها میزبانی‌های پرگلی را جشن می‌گیرند. استقلال از زمان حضور شفر در دیدارهای خانگی لیگ، ۱۹ گل زده و فقط یک بار دروازه‌اش باز شد. در جام حذفی هم در ازای ۵ گل زده‌اش، فقط یک گل خورد. حالا با احتساب بازی با سپیدرود، تیم شفر پنج مرتبه در ورزشگاه آزادی حریف‌اش را تحقیر کرد و یک مرتبه هم این کار را در خوزستان مقابل تیم ویسی انجام داد.

جام حذفی: استقلال ۳-۰ ایرانجوان

بردهای پرگل استقلال از زمان حضور شفر

——————-

ایسنا: به نقل از آس، درآمدزایی نیمار متوقف نمی شود. اگر مهاجم برزیلی با انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن سالیانه ۳۶
ایسنا: به نقل از آس، درآمدزایی نیمار متوقف نمی شود. اگر مهاجم برزیلی با انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن سالیانه ۳۶٫۸ میلیون یورو دریافت می کند باید درآمدهای حاصل از تبلیغات را نیز به آن اضافه کرد.

مهاجم پاری سن ژرمن برای برند هایی همچون نایکی، فولکس واگن، گاگا و یا پاناسونیک تبلیغ می کند. بازیکن برزیلی در اینستاگرام ۸۸٫۸ میلیون، فیس بوک ۶۰ میلیون و توئیتر ۳۷٫۶ میلیون هوادار دارد.

لو پاریسین فرانسه بر اساس تحقیق انجام شده توسط بلینکفایر نوشت که نیمار از هر پیام تبلیغاتی اش در شبکه های اجتماعی می تواند ۴۵۹ هزار یورو به دست آورد. او در مجموع در ژانویه ۷۴ پیام فرستاد و توانسته است ۳۴ میلیون یورو از این طریق کسب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *