مهرام به قهرمانی نزدیک شد + پرتاب بطری به سمت اتوبوس مشکی‌پوشان – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

خبرگزاری تسنیم: تیم شهرداری تبریز در سومین بازی از دیدارهای فینال لیگ برتر بسکتبال مقابل میزبان خود مهرام تهران با نتیجه ۹۴ بر ۹۱ تن به شکست داد
در این مسابقه هروویه پولیکو ۱۹ امتیاز و یک ریباند و جردن دومینیک ۲۲ امتیاز و هفت ریباند برای شهرداری تبریز کسب کردند. جاکوب پولن نیز ۳۳ امتیاز و چهار ریباند و امیر صدیقی ۱۶ امتیاز و پنج ریباند برای مهرام به دست آوردند.

بازی چهارم دو تیم عصر فردا (شنبه) در تالار بسکتبال آزادی برگزار می‌شود. مهرام در صورت پیروزی در بازی فردا به‌عنوان قهرمانی لیگ خواهد رسید.

براساس این گزارش، در بازی نخست ینال، تیم شهرداری تبریز با نتیجه ۸۵ بر ۸۲ پیروز شده و بازی دوم آنها با نتیجه ۸۷ بر ۹۷ به سود مهرام به پایان رسیده بود.

خبرگزاری تسنیم: تیم شهرداری تبریز در سومین بازی از دیدارهای فینال لیگ برتر بسکتبال مقابل میزبان خود مهرام تهران با نتیجه ۹۴ بر ۹۱ تن به شکست داد. نتایج کوارترهای این بازی ۲۱ بر ۱۷، ۲۸ بر ۳۲، ۲۴ بر ۲۱ و ۱۸ بر ۲۴ بود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: مشکی‌پوشان خراسان از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل پیکان صف‌آرایی کرد که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک پیکان به پایان رسید
زمانی که اتوبوس تیم مشکی‌پوشان قصد ترک ورزشگاه شهدای شهر قدس را داشت، تماشاگران به سمت این اتوبوس، بطری آب پرتاب کردند.

هواداران مشکی‌پوشان که به شدت از نتایج ضعیف اخیر تیم‌شان ناراضی بودند، خطاب به عنایتی می‌گفتند: «روزهایی که اطراف حرم امام رضا (ع) جوراب می‌فروختی را به یاد بیاور! تو یک استقلالی‌ هستی که در لایو اینستاگرامت رنگ آبی می‌‌گذاری. تو از ابومسلم به اینجا رسیدی، حالا می‌گویی استقلالی هستی؟!».

طرفداران مشکی‌پوشان پس از این مسابقه، اعتراض زیادی به رضا عنایتی و بازیکنان تیم خود کردند. این هواداران به شدت عصبانی بودند و بازیکنان مشکی‌پوشان را «بی‌غیرت» خطاب کردند. آنها عنایتی را عامل ناکامی تیم می‌دانستند و می‌گفتند او به جای اینکه دلیل نتیجه نگرفتن مشکی‌پوشان را توضیح دهد، با هواداران سلفی می‌گیرد! این تماشاگران به عنایتی گفتند اگر در فوتبال به جایی رسیده، از ابومسلم بوده است.

خبرگزاری تسنیم: مشکی‌پوشان خراسان از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل پیکان صف‌آرایی کرد که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک پیکان به پایان رسید. مشکی‌پوشان با این شکست ۱۵ امتیازی و در قعر جدول لیگ برتر باقی ماند، شکستی که منجر به استعفای عنایتی از هدایت مشکی‌پوشان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *