قیمت بلیت دیدار استقلال و الهلال مشخص شد + هندرسون: بدون کوتینیو هم عالی هستیم – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

ورزش سه: استقلالی ها روز سه شنبه در دومین دیدار آسیایی خود میزبان الهلال عربستان هستند و باید برابر رقیب نام آشنای خود به میدان بروند
این دیدار با توجه به تصمیمات فدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه السیب عمان برگزار می شود و آبی پوشان باید در حوالی مسقط پایتخت عمان از حریف خود میزبانی کنند.

بنابر تصمیم مسئولان برگزاری مسابقه بلیت های عادی این ورزشگاه به قیمت ۵ ریال و قیمت بلیت های جایگاه وی آی پی به قیمت ۲۰ ریال فروخته خواهد شد.

ورزش سه: استقلالی ها روز سه شنبه در دومین دیدار آسیایی خود میزبان الهلال عربستان هستند و باید برابر رقیب نام آشنای خود به میدان بروند.

این مسابقه روز سه شنبه از ساعت ۱۹ برگزار خواهد شد و هر دو تیم در دیدار اول تنها یک امتیاز کسب کردند تا برای این دیدار انگیزه مضاعف داشته باشند.

——————-

ورزش سه: جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول تاکید کرد که با حضور سادیو مانه، فیرمینو و صلاح، جدایی کوتینیو ضربه ای به لیورپول وارد نمی‌کند
او گفت:” ما هنوز بازیکنان با کیفیتی مثل صلاح ، فیرمینو و مانه را در اختیار داریم که موقعیت‌های زیادی درست می‌کنند. می‌دانستیم که در غیاب کوتینیو، مشکلی در موقعیت سازی نخواهیم داشت ولی موضوع تیمی بازی کردن است. وقتی بازی ۵-۰ بود، عملکرد تیم ما عالی بود. خیلی خوب دفاع کردیم و در طول بازی، موقعیت‌های عالی ایجاد کردیم و گلزنی کردیم. در مجموع عملکرد ما فوق العاده بود و باید به این روند ادامه دهیم.”

 لیورپول شب گذشته موفق شد با ۵ گل، پورتو را در پرتغال شکست دهد و عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد. این در حالیست که در نقل و انتقالات زمستانی، کوتینیو، ستاره برزیلی از جمع بازیکنان این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست. حال هندرسون تاکید کرد که جدایی کوتینیو ضربه ای به لیورپول وارد نمی‌کند.

هندرسون: بدون کوتینیو هم عالی هستیم

ورزش سه: جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول تاکید کرد که با حضور سادیو مانه، فیرمینو و صلاح، جدایی کوتینیو ضربه ای به لیورپول وارد نمی‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *