«سرو زیر آب» مهمان زلزله‌زدگان کرمانشاه + توتی: آمادگی سرمربیگری ایتالیا را ندارم – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

خبرگزاری ایسنا: عوامل فیلم سینمایی «سرو زیر آب» برای اولین اکران مردمی این فیلم در شهرستان به استان زلزله‌زده کرمانشاه سفر کردند
در این اکران علاوه بر محمدعلی باشه‌آهنگر، سیدحامد حسینی تهیه‌کننده، علیرضا زرین‌دست فیلمبردار، مهتاب نصیرپور بازیگر و عباس بلوندی طراح صحنه و لباس فیلم نیز حضور داشتند.

محمدعلی باشه‌آهنگر کارگردان فیلم «سرو زیر آب» که در اولین روزهای وقوع زلزله کرمانشاه به همراه تعدادی دیگر از سینماگران به مناطق زلزله‌زده این استان سفر کرده بود، در اولین اکران فیلمش در کنار مردم زلزله‌زده کرمانشاه به تماشای این فیلم نشست.  

خبرگزاری ایسنا: عوامل فیلم سینمایی «سرو زیر آب» برای اولین اکران مردمی این فیلم در شهرستان به استان زلزله‌زده کرمانشاه سفر کردند.

بر اساس خبر رسیده، عوامل فیلم سینمایی «سرو زیر آب» در کنار زلزله‌زدگان کرمانشاه به تماشای فیلم نشستند و اولین اکران مردمی این فیلم را به مردم مصیبت‌زده این استان تقدیم کردند.

در خلاصه داستان «سرو زیر آب» که فیلمنامه آن توسط محمدعلی باشه‌آهنگر و حامد باشه‌آهنگر نوشته شده، آمده است: راز جهانبخش کرامت فاش می‌شود؟ این راز خواب چیستا، ماهرو، گودرز، بهرام، جهانگیر و سرگرد پوشیاس را آشفته خواهد کرد. جهانبخش برای اثبات بی‌گناهی‌اش و بازگشت آرامش سفر بلندی را آغاز می‌کند؛ سفری که پایانش زندگی بسیاری از آن‌ها را تغییر می‌دهد…

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از اسپورت‌باکس روسیه، ستاره سابق باشگاه رم و تیم ملی فوتبال ایتالیا درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی کشورش گفت: من آماده هدایت تیم ملی فوتبال ایتالیا خواهم شد اما الان این توانمندی را در خودم نمی‌بینم

خبرگزاری تسنیم: به نقل از اسپورت‌باکس روسیه، ستاره سابق باشگاه رم و تیم ملی فوتبال ایتالیا درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی کشورش گفت: من آماده هدایت تیم ملی فوتبال ایتالیا خواهم شد اما الان این توانمندی را در خودم نمی‌بینم.

فرانچسکو توتی ادامه داد: نامزدهای بسیار شایسته‌ای برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایتالیا وجود دارند و امیدوارم در آینده نزدیک یک سرمربی خوب پیدا شود.

تیم ملی فوتبال ایتالیا برای اولین‌بار از سال ۱۹۵۸ میلادی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه غایب خواهد بود. ونتورا پس از عدم راهیابی ایتالیا به این رقابت‌ها در سال ۲۰۱۷ میلادی از سمت سرمربیگری این تیم کناره‌گیری کرده بود.

بازیکن  سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا سپس با اشاره به محبوبیت خود در روسیه اظهار داشت: می‌دانم که هواداران زیادی در روسیه دوران حرفه‌ای فوتبالم را دنبال حمایت می‌کردند و این چیز بسیار خوبی برای من بود. به ویژه این‌که آنها در گوشه‌ای دیگر از دنیای فوتبال بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *