رئال مادرید باید نیمار را جذب کند + جباری: داورِ نامرد نگذاشت برنده شویم – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

ورزش سه: خوزه آنتونیو کاماچو معتقد است رئال مادرید باید نیمار را جذب کند.

 اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید در تابستان بعدی شنیده می شود و کاماچو معتقد است این انتقال به سود رئال مادرید خواهد بود

کاماچو گفت: “من فکر می کنم که مادرید همیشه باید بهترین ها را جذب کند و نیمار یکی از آنها است. اگر من می توانسنم نیمار را جذب کنم این کار را می کردم زیرا رئال مادرید باید بازیکنانی را جذب کند که برای فتح توپ طلا مبارزه می کنند.”

رئال مادرید باید نیمار را جذب کند

ورزش سه: خوزه آنتونیو کاماچو معتقد است رئال مادرید باید نیمار را جذب کند.

کاماچو در مورد دیدار رئال مادرید و پاری سن ژرمن گفت: |پاری سن ژرمن نسبت به گذشته تغییر زیادی کرده و در گذشته ریشه های فعلی را نداشت. با ورود پول اعراب، آنها بسیاری از استعدادها را جذب کرده و سعی در حکمرانی بر فوتبال جهان دارند.”

 اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید در تابستان بعدی شنیده می شود و کاماچو معتقد است این انتقال به سود رئال مادرید خواهد بود.

——————-

ایسنا: علی جباری درباره تساوی دو بر دو استقلال برابر العین گفت: متاسفانه شاهکار داوری باعث شد تا استقلال برنده نشود
ایسنا: علی جباری درباره تساوی دو بر دو استقلال برابر العین گفت: متاسفانه شاهکار داوری باعث شد تا استقلال برنده نشود. داورِ نامرد نگذاشت ما برنده شویم. مگر می‌شود دو اشتباه مشکوک بزرگ برای یک تیم بکنید؟ گویا او نمی‌خواست ما برنده شویم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: با این همه این نمایش ما عالی بود. این نمایش خوب را به همه استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. ما مساوی نکردیم، در اصل بردیم. تیم ما دوندگی بالایی داشت و تنها اشکالمان اشتباه در پاس‌ها بود که باید درست شود. مطمئنم که شفر برای آن فکر می‌کند. استقلال با استراتژی خوبی بازی کرد.

وی تصریح کرد: قطعا در بازی برگشت العین را می‌بریم. حداقل با اختلاف یک گل با کمک هواداران پیروز می‌شویم. تیم ما واقعا عالی شده است. حسینی هم نشان داد چه دروازه‌بان خوبی است. هواداران بیایند، قطعا العین را شکست می‌دهیم تا صعودمان را تضمین کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *