دوربین مداربسته، ادعای زن درباره تجاوز را رد کرد + دو نماینده عربستان توسط AFC جریمه شدند – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

روزنامه ایران نوشت: یکی از روزهای دی ماه سال گذشته، زنی با ارائه شکایتی به پلیس مدعی شده بود که مرد جوانی به‌زور وارد خانه‌اش شده و به او تجاوز کرده است
روزنامه ایران نوشت: یکی از روزهای دی ماه سال گذشته، زنی با ارائه شکایتی به پلیس مدعی شده بود که مرد جوانی به‌زور وارد خانه‌اش شده و به او تجاوز کرده است.

پس ازاین شکایت مرد جوان که کیارش نام دارد دستگیر و به اتهام تجاوز به عنف در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد. درحالی که مدارک پزشکی قانونی ادعاهای زن را تأیید می‌کرد اما قضات پس‌از بررسی‌های دقیق‌تر و کنترل دوربین‌های مداربسته اطراف خانه زن جوان متوجه شدند این مرد با درخواست شاکی به خانه‌ وی رفته است.

ضمن اینکه پیامک‌های رد و بدل شده میان زن و مرد جوان رابطه آنها را تأیید می‌کرد. بنابراین قاضی عبدالهی-رئیس دادگاه- و قاضی واعظی-مستشار- پس از مشورت با یکدیگر مرد جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند و او را به اتهام رابطه نامشروع مستحق ۷۴ ضربه شلاق دانستند. این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور نیز مهر تأیید خورد و بدین‌ترتیب مرد جوان از اتهام سنگین گریخت.

——————-

خبرگزاری ایسنا: باشگاه عربستانی به خاطر تخلف در دیدار برابر تراکتور سازی جریمه مالی شد.

به گزارش سایت عربی کوره، دو تیم الاهلی و الهلال نماینده‌های عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هستند
خبرگزاری ایسنا: باشگاه عربستانی به خاطر تخلف در دیدار برابر تراکتور سازی جریمه مالی شد.

هواداران الهلال هم به خاطر پرتاب اشیاء در دیدار برابر الریان ۳ هزار دلار جریمه شدند.

به گزارش سایت عربی کوره، دو تیم الاهلی و الهلال نماینده‌های عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هستند. کنفدراسیون فوتبال آسیا هر دو نماینده عربستان را به خاطر بی انضباطی و رفتار بد هواداران جریمه مالی کرد.

براساس بیانیه AFC، باشگاه الاهلی به خاطر تخلف هوادارانش در دیدار برابر تراکتورسازی که باعث توقف بازی شدند ۳ هزار دلار جریمه نقدی شد.

الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا حریف تراکتورسازی تبریز است. الهلال هم در گروه استقلال جای دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *