خشم برزیلی‌ها از تمسخر هواپیمای چاپه‌کوئنسه + سیدجلال علیه گلوله‌های برفی آزادی – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

ورزش سه: باشگاه برزیلی چاپه کوئنسه پس از تمسخر هواداران ناسیونال اروگوئه خواستار اخراج این تیم از جام لیبرتادورس شد
هواداران تیم اروگوئه‌ای که به برزیل سفر کرده بودند، رفتار زشتی از خودشان نشان دادند و در جریان بازی، سقوط هواپیمای حامل تیم چاپه کوئنسه را مسخره کردند. تیم برزیلی در نوامبر سال ۲۰۱۶ که برای انجام دیدار نهایی جام آمریکای جنوبی به کلمبیا سفر می‌کرد با سانحه هوایی روبرو شد و همه بازیکنان و سرمربیان به جز سه بازیکن در این حادثه کشته شدند.

 پیروزی یک بر صفر تیم ناسیونال اروگوئه مقابل چاپه کوئنسه در جام لیبرتادورس تحت تاثیر صحنه زشتی از این بازی قرار گرفت.

خشم برزیلی‌ها از تمسخر هواپیمای چاپه‌کوئنسه

تصاویر رفتار زشت هواداران تیم اروگوئه‌ای به سرعت در شبکه‌های اجتماعی پخش شد و برزیلی‌ها از این بی احترامی به شدت عصبانی شدند.

ساعاتی بعد باشگاه اروگوئه‌ای از چاپه کوئنسه عذرخواهی کرد. با این حال تیم برزیلی از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی خواست تا ناسیونال از این رقابت‌ها اخراج شود. به همین خاطر کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی پرونده‌ای را در این زمینه باز کرد و درباره این قضیه تصمیم گیری خواهد کرد

ورزش سه: باشگاه برزیلی چاپه کوئنسه پس از تمسخر هواداران ناسیونال اروگوئه خواستار اخراج این تیم از جام لیبرتادورس شد.

——————-

ورزش سه: بازی روز گذشته دو تیم پرسپولیس و سپاهان علیرغم زیبایی‌های فنی، حاوی نکات زشتی نیز بود که می‌توان به اتفاقات روی سکوها اشاره کرد

 برف چند روز اخیر تهران این فرصت را در اختیار طرفداران دو تیم پرسپولیس و سپاهان قرار داده بود تا حاشیه بزرگی را رقم بزنند. بعد از اینکه طرفداران پرسپولیس با گلوله‌های برفی به استقبال ساسان انصاری رفتند و اعتراض خود را به این مهاجم نشان دادند، طرفداران سپاهانی نیز همین رفتار را در قبال بازیکنان پرسپولیس صورت دادند.

ورزش سه: بازی روز گذشته دو تیم پرسپولیس و سپاهان علیرغم زیبایی‌های فنی، حاوی نکات زشتی نیز بود که می‌توان به اتفاقات روی سکوها اشاره کرد.

حواشی چند وقت اخیر روی سکوهای پرسپولیس باعث شده بود تا آنها یک جلسه محرومیت و جرایم نقدی را بپذیرند و مطمئنا تداوم چنین رفتاری شاید با احکام سنگین‌تری نیز برای آنها همراه باشد. سیدجلال حسینی اما به عنوان کاپیتان تیم قصد داشت در بازی روز گذشته از بروز حواشی و برف بازی هوادارانش جلوگیری کند و تا حدودی در این مساله موفق نشان داد.

سیدجلال علیه گلوله‌های برفی آزادی

در این میان سیدجلال حسینی یکی از بازیکنانی بود که به شدت نسبت به این اتفاق موضع گرفت و خصوصا از طرفداران تیمش انتظار داشت تا به این حرکت خود خاتمه دهند تا اتفاق تلخی درون زمین رخ ندهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *