حیدری: استقلال – الهلال، داربی آسیا است + قهقهه شفر به پنالتی‌های العین – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

ایسنا: بعد از پیروزی استقلال برابر الریان و صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، خسرو حیدری، کاپیتان این تیم اظهار کرد: توانستیم یک عیدی خوب به هواداران بدهیم
کاپیتان استقلال درباره اینکه چرا تیمش در نیمه دوم عقب نشینی کرد، تاکید کرد: الریان تیم خوبی است و ما عقب نرفیتم. الریان نشان داده تیم قدرتمندی است. در نیمه دوم عقب نشینی نکردیم و گل دوم را هم زدیم.

او درباره محرومیت امید ابراهیمی در بازی ششم و درگیری هافبک استقلال با بازیکنان الریان گفت: او کاری نکرده بود و داور به اشتباه به او کارت زرد داد.

ایسنا: بعد از پیروزی استقلال برابر الریان و صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، خسرو حیدری، کاپیتان این تیم اظهار کرد: توانستیم یک عیدی خوب به هواداران بدهیم. قول داده بودیم بعد از گل نخست، گل های بعدی را هم بزنیم. خدا ر ا شکر گل دوم را هم زدیم و برنده بازی شدیم.

حیدری درباره مصاف استقلال و الهلال نیز گفت: بازی‌های استقلال و الهلال همیشه جذاب بوده و یکی از داربی‌های آسیا محسوب می شود. خدا را شکر می‌توانیم با تمام قوا این بازی را هم برگزار کنیم و برنده شویم.

او درباره دیدار آخر تیمش مقابل الهلال که یک بازی تشریفاتی است، گفت: ان شاء الله در بازی بعد هم به پیروزی می رسیم.

——————-

ورزش سه: وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست مطبوعاتی ناگهان سوالات خبرنگاران را قطع کرد تا از نتیجه بازی العین ـ الهلال سوال کند
ورزش سه: وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست مطبوعاتی ناگهان سوالات خبرنگاران را قطع کرد تا از نتیجه بازی العین ـ الهلال سوال کند.

تیم العین در دو بازی آخر خانگی خود ۵ پنالتی به دست آورده که رکوردی عجیب در سطح جهان محسوب می شود.

 او از خبرنگاران پرسید نتیجه بازی العین – الهلال چه شد که خبرنگاران به او گفتند که العین این بازی را ۲ بر یک به سود خود تمام کرده است. سپس شفر از خبرنگاران سوال کرد گل های این بازی چطور به ثمر رسیده که خبرنگاران پاسخ دادند ۳ پنالتی برای العین گرفته شده که دو تای آن به گل تبدیل شده است. شفر با شنیدن این خبر خنده بلندی کرد و به کنفرانس مطبوعاتی بازگشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *