جنجالی‌ترین صحنه نبرد ژنرال و شفر + کودک آزاری در خمینی شهر؛ پای کودک شکست – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

ورزش سه: بی شک صحنه اعلام خطای پنالتی روی میلاد فخرالدینی بحث برانگیرترین تصمیم داور در بازی امروز ذوب آهن و استقلال بود
ورزش سه: بی شک صحنه اعلام خطای پنالتی روی میلاد فخرالدینی بحث برانگیرترین تصمیم داور در بازی امروز ذوب آهن و استقلال بود. فخرالدینی که برای درخشش مقابل تیم سابقش انگیزه های زیادی داشت دقیقه ۵۹ با حرکت پا به توپ خود وارد محوطه جریمه استقلال شد. در حالیکه این بازیکن فرصت مسلم گلزنی نداشت با بی احتیاطی سیدمجید حسینی سرنگون شد تا داور یک ضربه پنالتی به سود میزبان اعلام کند. این پنالتی که توسط استنلی کی روش تبدیل به گل شد عامل بازگشت ذوبی ها به بازی بود تا سه امتیاز دلچسب دیگر به اندوخته های خود بیفزایند.

عکس: امیر حسینی

امیر قلعه نوئی در پایان بازی اعلام کرد که مدافع استقلال باید در این صحنه از بازی اخراج می شد ولی شفر دقیقا نظری مخالف با سرمربی ذوب آهن را داشت. شفر معتقد بود این صحنه به هیچ عنوان پنالتی نبوده و تصمیم داور در اعلام ضربه پنالتی را شرم آور دانست.

جنجالی‌ترین صحنه نبرد ژنرال و شفر

——————-
خبرگزاری مهر: محمدرضا عسگریان زاده در گفت‌وگو  با خبرنگار مهر با اشاره به کودک‌آزاری انجام شده در شهرستان خمینی شهر اظهار داشت: این کودک پنجشنبه شب توسط شهروندان شناسایی شده و در حالی که در حوله پیچیده شده بود به بیمارستان اشرفی خمینی شهر منتقل می‌شود
مدیر روابط عمومی بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه هویت این کودک هنوز مشخص نیست، تصریح کرد: به احتمال ۸۰ درصد این کودک از تبعه‌های افغانستانی باشد.

وی با بیان اینکه کبودی بدن و شکستگی پا در این کودک در هنگام انتقال به بیمارستان مشاهده شده است، افزود: روز جمعه این کودک از قسمت پا تحت عمل جراحی قرار گرفته و روز شنبه نیز حضور وی به بهزیستی شهرستان اعلام شده است.

خبرگزاری مهر: محمدرضا عسگریان زاده در گفت‌وگو  با خبرنگار مهر با اشاره به کودک‌آزاری انجام شده در شهرستان خمینی شهر اظهار داشت: این کودک پنجشنبه شب توسط شهروندان شناسایی شده و در حالی که در حوله پیچیده شده بود به بیمارستان اشرفی خمینی شهر منتقل می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *