ببینیم داستان من و ایسکو را کی تمام می‌کنند – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

ورزش سه: رئال مادرید امروز (شنبه) در سانتیاگو برنابئو میزبان رئال سوسیداد است و برای افزایش روحیه به فاصله ۴ روز تا بازی با پی اس جی نیاز مبرم به برد دارد

درخواست برای فروش ایسکو:« همین چند وقت پیش بود که گفتم نیاز به خرید جدید نداریم چون به تیمم تا پای جان ایمان دارم.

ورزش سه: رئال مادرید امروز (شنبه) در سانتیاگو برنابئو میزبان رئال سوسیداد است و برای افزایش روحیه به فاصله ۴ روز تا بازی با پی اس جی نیاز مبرم به برد دارد.

همیشه از بازیکنانم دفاع کرده ام و می گویم که ایسکو را دوست دارم و می خواهم تا پایان دوران فوتبالش در رئال بماند. او بارها توانایی هایش را ثابت کرده است. تمام شایعات در مورد علاقه من برای فروش ایسکو دروغ هستند. ببینیم این داستان کی تمام می شود.»

او در نشست خبری بازی با سوسیداد گفت:« سوسیداد تیم خوبی است و ما باید بهترین بازی خودمان را برابر این تیم انجام دهیم. می دانیم که بازی دشواری خواهد بود ولی فقط به پیروزی فکر می کنیم.»

شدت گرفتن انتقادات:« چیزی که به آن علاقه مندم، کار کردن است و نمی توانم انتقادات و حرف هایی که مردم می زنند را کنترل کنم. می دانم که چه توانایی هایی داریم و باید در چنین روزهایی با تحمل فشارها و تمرین بیشتر، مثبت فکر کرد و پاسخ منتقدان را در زمین و با کسب نتایج خوب داد.»

ورزشگاه فینال کوپا دل ری:« فقط بازی فردا برای من مهم است و به چیز دیگری فکر نمی کنم.»

 رئال در لالیگا دیگر شانسی برای قهرمانی ندارد با این حال زیدان اعتقاد دارد که تیمش تا روز آخر به مبارزه ادامه خواهد داد.

ببینیم داستان من و ایسکو را کی تمام می‌کنند

پی اس جی:« نمی دانم روز بازی چه اتفاقاتی رخ می دهد و نتیجه چه خواهد شد. هدف و انگیزه ما گذر از سد پی اس جی و صعود به دور بعد است.»

ببینیم داستان من و ایسکو را کی تمام می‌کنند

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *