ادامه عملیات پاکسازی کامل عراق از تروریست‌ها + بازگشت رافا بنیتس به لالیگا جدی‌تر شد – خبر و مطلب سه بلاگ ۲۴

خبرگزاری فارس: نخست وزیر عراق بر تداوم عملیات‌ نظامی نیروهای امنیتی این کشور برای نابودی عناصر باقی مانده تروریست‌ها تأکید کرد

خبرگزاری فارس: نخست وزیر عراق بر تداوم عملیات‌ نظامی نیروهای امنیتی این کشور برای نابودی عناصر باقی مانده تروریست‌ها تأکید کرد.

به رغم پایان خلافت خودخوانده داعش در عراق، هر از گاهی عناصر باقیمانده این گروه تروریستی علیه مردم و نیروهای امنیتی عراق در مرزهای غربی و استان کرکوک حملاتی انجام می‌دهند.

شبکه سومریه عراق گزارش داد، «حیدر العبادی» شامگاه شنبه اعلام کرد که نبردها در سطح آزادسازی خاک عراق از دست عناصر تروریستی به پایان رسیده ولی عملیات نظامی برای پاکسازی مناطق باقی مانده از بقایای تروریسم و هسته‌های خاموش آن ادامه خواهد داشت.

او که در جریان نشستی در بغداد سخنرانی می‌کرد، اظهار داشت که خطر تروریسم در عراق مرتفع نشده و این کشور با چالش‌های تروریستی مواجه است.

نخست وزیر عراق ماه دسامبر گذشته (اواخر خرداد ماه) بعد از چندین سال نبرد با گروه تروریستی داعش، از آزادسازی کامل این کشور از دست عناصر این گروه خبر داد.

——————-

ورزش سه: سرمربی سابق والنسیا و رئال احتمالا فصل بعد بار دیگر به لالیگا باز خواهد گشت.

 بنیتس سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ به عنوان مربی والنسیا توانست عنوان قهرمانی را برای این تیم به ارمغان بیاورد ولی سال ۲۰۱۵ در رئال روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و پس از ۶ ماه جای خود را به زیدان داد
ورزش سه: سرمربی سابق والنسیا و رئال احتمالا فصل بعد بار دیگر به لالیگا باز خواهد گشت.

بنیتس که اکنون مربی نیوکاسل است، سابقه مربیگری در لیورپول، اینتر، چلسی و ناپولی را نیز در کارنامه دارد.

بازگشت رافا بنیتس به لالیگا جدی‌تر شد

حال طبق ادعای مارکا، او در آستانه بازگشت به لالیگا قرار دارد و مقصد او نیز رئال سوسیداد خواهد بود. مدیر ورزشی جدید سوسیداد چندی پیش اعلام کرده بود که از میان بنیتس و مندلیبار، یک نفر را به عنوان سرمربی فصل بعد انتخاب خواهد کرد و گویا شانس بنیتس بسیار بیشتر است.

 بنیتس سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ به عنوان مربی والنسیا توانست عنوان قهرمانی را برای این تیم به ارمغان بیاورد ولی سال ۲۰۱۵ در رئال روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و پس از ۶ ماه جای خود را به زیدان داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *